Florystyka funeralna

Wieńce, Wiązanki i dekoracje pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Herra zajmuje się przygotowywaniem wieńców, dekoracji, kwiatów i wiązanek pogrzebowych oraz ich dostarczaniem do kościoła i na pogrzeb. Oferowane przez nas kompozycje kwiatowe stanowią zasadniczy element dekoracyjny uroczystości pogrzebowych, będąc jednocześnie wyrazem Państwa miłości i szacunku do osób zmarłych w czasie ostatniego pożegnania. Nasza Firma zawsze służy miłą obsługą i fachowym doradztwem w zakresie doboru kwiatów na pogrzeb, a nasze wieńce uświetnią każdą ceremonię pogrzebową.

Oferowane przez nas kompozycje kwiatowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i życzeń, tak aby kolorystyka, składniki i cena zamówionego wieńca w pełni spełniały Państwa oczekiwania.  Zlecone nam kompozycje kwiatowe i dekoracje pogrzebowe wykonujemy szybko i fachowo. Nasi pracownicy specjalizując się przez lata w dziedzinie florystyki funeralnej mają bogate doświadczenie i umiejętności, które pozwolą na wykonanie najbardziej skomplikowanego zlecenia.

florystyka funeralna

Nasza oferta florystyczna:

  • Gotowe kompozycje kwiatów, wieńce i wiązanki
  • Wieńce pogrzebowe z szarfą
  • Dekoracje  florystyczne dostosowane do Państwa oczekiwań

Napisy na szarfach pogrzebowych

Do oferowanych wieńców proponujemy także estetyczne, wydrukowane w cyfrowej technice szarfy, ze słowami ostatniego pożegnania. Szarfy mogą również towarzyszyć wiązankom pogrzebowym i innym bukietom, jakie są zamawiane w aszym Zakładzie Pogrzebowym.