Trumny i Urny

Szeroki wybór trumien

Nieodzowną częścią każdej uroczystości pogrzebowej jest trumna bądź urna, w zależności od wyboru formy pochówku. Zakład Pogrzebowy Herra oferuje swoim Klientom szeroki asortyment trumien wykonanych z różnorodnych gatunków drewna, zapewniając tym samym Państwu możliwość wyboru modelu najbardziej odpowiedniego zarówno pod względem Państwa upodobań, jak i możliwości finansowych.

Nasze trumny cechuje estetyczny i elegancki wygląd, solidna jakość wykonania, oryginalne wzornictwo – posiadamy w ofercie zarówno modele bogato zdobione jak i charakteryzujące się minimalistyczną, aczkolwiek elegancką prostotą. W zależności od potrzeb Klientów dysponujemy także trumnami fornirowanymi oraz kremacyjnymi i eskshumacyjnymi.

Oferowane przez nas modele wyróżnia:

  • Wysoka jakość wykonania
  • Szeroki wybór różnorodnych gatunków drewna
  • Różnorodne wzornictwo
  • Elegancki wygląd
  • Estetyczne zdobienia
  • Renomowami producenci

Urny na pogrzeb kremacyjny

Dla tych spośród Klientów, którzy dla swoich bliskich wybrali pogrzeb kremacyjny Salon Pogrzebowy Herra przygotował szeroki wybór urn na prochy. Posiadamy w ofercie urny wykonane z różnorodnych materiałów, o różnych kształtach, zarówno bogato zdobione, o oryginalnym wzornictwie, jak i te klasyczne, o minimalistycznych zdobieniach i prostym wzornictwie, dostępne w wielu kolorach. Pozwoli to Państwu wybrać urnę na prochy zarówno w zgodzie  z własnymi przekonaniami jak i dopasowaną do osobistego poczucia estetyki.