Formalności pogrzebowe

Załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności

W naszej pracy codziennej doskonale widzimy jak jak bolesnym przeżyciem dla rodziny jest strata bliskiej osoby. W tym trudnym czasie chcemy służyć naszym Klientom wsparciem i być pomocni w jak najszerszym zakresie. Załatwianie formalności związanych z pogrzebem jest kluczową kwestią z punktu widzenia obowiązujących przepisów i norm, dlatego pragniemy Państwa wyręczyć i odciążyć w okresie poprzedzającym pogrzeb.

Nasz Firma służy pomocą w zrealizowaniu wszystkich wymaganych czynności prawnych oraz urzędowych. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Herra pomogą uzyskać akt zgonu, wypełnić wniosek o zasiłek pogrzebowy z ZUS-u, KRUS-u, itp. Wszystkie formalności zostaną zrealizowane profesjonalnie, bez pominięcia istotnych szczegółów.

formalnosci pogrzebowe

Wsparcie oferowane przez psychologa

Jeżeli Państwo jako osoby, które właśnie mierzą się ze stratą bliskiej osoby, nie radzą sobie z zaistniałą sytuacją, oferujemy wsparcie psychologa. To specjalista w swojej dziedzinie. Wie jak rozmawiać, wysłuchać oraz okazać wskazane w tych chwilach wspólczucie. Okazuje on zrozumienie, ale też i oferuje słowa otuchy, pokrzepienie, które tak bardzo jest potrzebne w niektórych przypadkach. Jego pomoc jest bardzo ważna i wiele osób z niej korzysta. Nie zostawajcie Państwo sami w tych trudnych chwilach, nie krępujcie się prosić o pomoc. Zakład Pogrzebowy Herra zapewni rodzinie zmarłego odpowiednie wsparcie jakie jest na daną chwilę potrzebne.