Przygotowywanie ciała

Kosmetyka pośmiertna w zakresie naszych usług

Przygotowywanie zwłok do pochówku, znane jest także pod nazwą tanatopraktyka. Nasz Zakład Pogrzebowy Herra jako jedyny w Szczecinie, posiada pracownika, który specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie. Osoba ta może pochwalić się odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, które gwaratują profesjonalizm w zakresie przygotowywania zmarłych do pochówku. Warto wspomnieć, że pracownik ten ma pozwolenie na wykonywanie zawodu, we wszystkich krajach należących do Wspólnoty Europejskiej.

Zakres czynności kosmetyki pośmiertnej obejmuje m.in. mycie i pielęnację ciała, makijaż a także - w zależności od potrzeby - konserwację, czy rekonstrukcję powypadkową. W każdym przypadku nasz pracownik dołoży wszelkich starań by ciało zmarłego było potraktowane z należnym szacunkiem, a efekt końcowy tanatopraktyki nie budził żadnych zastrzeżeń i negatywnych emocji.

 

  • przygotowanie ciala

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Herra znają wszystkie wymagane przepisy oraz prawa w zakresie obchodzenia się z ciałem osoby zmarłej. Posiadamy wstęp do kostnicy oraz dysponujemy profesjonalnym sprzętem do przygotowywania zwłok.